نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 939 بار
بازدید دیروز 4,451 بار
بازدید کننده دیروز 1,937 نفر
بازدید کننده این ماه 47,751 نفر
بازدید این ماه 66,990 بار
بازدید کننده ماه قبل 78,340 نفر
بازدید ماه قبل 82,361 بار
بازدید کل 4,940,368 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19591 تاریخ انتشار: 1396/12/13
عبدالله نادری در نشست با مهندسین شهرستان دشتی اظهار داشت: برای توسعه شهرستان باید از همه ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود.
اعتبارات عمرانی دشتی بر اساس نیازهای واقعی مردم توزیع می شود

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4/10 (تعداد آرا 1 نفر )
عبدالله نادری در نشست با مهندسین شهرستان دشتی اظهار داشت: برای توسعه شهرستان باید از همه ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود.
وی با تاکید بر افزایش وحدت و انسجام در سطح شهرستان افزود: هر چه قدر در شهرستان وحدت، اتحاد و انسجام بیشتر باشد شاهد توسعه شهرستان خواهیم بود.
نادری ادامه داد: اشتغال و سرمایه گذاری از برنامه های اصلی شهرستان است و این موضوع به نوعی یکی از دغدغه های جدی مسئولین نظام می باشد و برای رفع این مشکل باید موتور توسعه شهرستان بیشتر به حرکت در بیاوریم.
وی تصریح کرد: برای حل مشکل اشتغال دولت به تنهایی نمی تواند این موضوع را برطرف کند که ضرورت دارد مردم و سرمایه گذاران نیز مشارکت بیشتری داشته باشند.
نادری با بیان اینکه زمینه حضور سرمایه گذاری در سطح شهرستان فراهم است، خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از ظرفیت خوبی در جهت آموزش  برخوردار است که باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: برای ایجاد فضای کسب و کاروکارآفرینی در شهرستان باید بتوانیم نیروی انسانی توانمند تربیت کنیم.
نادری با اشاره به اینکه آموزش یکی از نیازهای اصلی شهرستان است، گفت: باید آموزش های متناسب با نیاز واقعی مردم و بازار در سطح شهرستان برگزار شود.
وی ادامه داد: در سال آینده توزیع اعتبارات براساس قدرت چانه زنی توزیع نمی شود بلکه بر اساس نیازهای واقعی مردم و زیر ساخت های شهرستان توزیع می شود.
فرماندار دشتی بر ضرورت تهیه بانک اطلاعات نخبگان شهرستان تاکید کرد و افزود: باید از ظرفیت های نخبگان شهرستان در جهت توسعه شهرستان به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی بیان کرد: انتظار داریم همه نخبگان، مهندسین و دلسوزان شهرستان در حوزه اشتغال و اقتصاد برنامه های کاربردی متناسب با وضعیت شهرستان ارائه دهند تا بتوانیم با همفکری همدیگر بخشی از مشکلات موجود را مرتفع نمائیم.
نادری اظهارکرد: برای توسعه گردشگری شهرستان باید زیر ساخت های آن تقویت شود تا شاهد حضور بیشتر گردشگران در سطح شهرستان باشیم.