نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 3 نفر
بازدید امروز 5,976 بار
بازدید دیروز 4,836 بار
بازدید کننده دیروز 1,156 نفر
بازدید کننده این ماه 52,821 نفر
بازدید این ماه 140,228 بار
بازدید کننده ماه قبل 48,628 نفر
بازدید ماه قبل 63,090 بار
بازدید کل 5,066,426 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19923 تاریخ انتشار: 1397/3/23
استاندار بوشهر گفت: یکی از کارهای بزرگ دولت تدبیر و امید در بخش سلامت و اجرای طرح های مختلف بهداشتی و درمانی است و اقدامات این دولت در حوزه سلامت در طول تاریخ ایران بی نظیر بوده است.
اقدامات دولت در بخش سلامت در طول تاریخ ایران بی نظیر است(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر گفت: یکی از کارهای بزرگ دولت تدبیر و امید در بخش سلامت و اجرای طرح های مختلف بهداشتی و درمانی است و اقدامات این دولت در حوزه سلامت در طول تاریخ ایران بی نظیر بوده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در بازدید و افتتاح شماری از پروژه‌های عمرانی شهرستان بوشهر به افتتاح خانه بهداشت هلیله اشاره کرد و اظهار داشت: افتتاح طرح های سلامت در هلیله بزرگ ترین عیدی به مردم این منطقه بود و بسترهای لازم برای خدمات رسانی بیشتر به مردم هلیله فراهم می شود.
وی افزود: با تلاشهای شبانه روزی در کمترین زمان ممکن عقب ماندگی های هلیله و این منطقه جبران خواهد شد.
استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگ دولت تدبیر و امید در بخش سلامت و اجرای طرح های مختلف بهداشتی و درمانی است و اقدامات این دولت در حوزه سلامت در طول تاریخ ایران بی نظیر بوده است.
گراوند ادامه داد: حوزه سلامت هزینه بر است اما با وجود مشکلات اعتباری و کمبود بودجه، دولت کارهای بسیار ارزشمندی در این بخش انجام داده که جای قدردانی از وزیر محترم بهداشت دارد.
وی اضافه کرد: با وجود تنگناهای مالی اما دولت اقدامات ارزشمندی انجام داده ولی کسی مظلومیت های این دولت را نمی بیند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه دولت، خدمت به مردم را با هیچ چیز معامله نمی کند، اظهار داشت: دولت خود را مکلف می کند سلامت مردم را با هرقیمتی تامین کند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر هم در این مراسم گفت: افتتاح مرکز بهداشت هلیله بعد از سالها صورت گرفته و ایجاد خانه بهداشت در تمام روستاهای استان یکی لز افتخارات نظام است.
کشمیری افزود: در هفته دولت 60 پروژه بهداشت و درمان در استان بوشهر افتتاح خواهیم کرد.
وی ادامه داد: بر اساس یک تفاهم نامه با نیروگاه اتمی بوشهر،  در هلیله بسته هایی برای ایمنی ساکنان در نظر گرفته شده که تهیه این بسته ها توسط نیروگاه و توزیع آن توسط دانشگاه علوم پزشکی انجام می شود.
بر اساس این گزارش خانه بهداشت، دو پانسیون ویژه پزشکان و مرکز خدمات جامع سلامت هلیله با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
بازدید استاندار بوشهر  از پروژه های عمرانی شهرستان بوشهر
استاندار بوشهر از تعدادی پروژه عمرانی شهرستان بوشهر بازدید و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.
گراوند ابتدا از کتابخانه عمومی در حال ساخت بوشهر بازدید کرد،این پروژه در زمینی به مساحت 2200 متر مربع در دو طبقه در حال ساخت است و تاکنون 2 میلیارد و 80 میلیون تومان برای آن هزینه شده و برای تکمیل طرح هم یک میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
در این بازدید با تاکید استاندار بوشهر مقرر شده این طرح با تامین اعتبار لازم تا دهه فجر افتتاح شود.
همچنین استاندار بوشهر از دبستان شش کلاسه در حال ساخت بایندر در بندرگاه هم بازدید کرد این مدرسه در دو طبق در حال ساخت است و تاکنون 400 میلیون تومان هزینه در بر داشته و برای تکمیل آن 900 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
گراوند در ادامه از ساختمان مرکز رشد پارک علم و فناوری بوشهر بازدید کرد این پروژه در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع در حال ساخت است و تاکنون 13.5 میلیارد تومان هزینه داشته و برای تکمیل آن 18 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.
انتهای پیام/