نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 3 نفر
بازدید امروز 1,055 بار
بازدید دیروز 8,663 بار
بازدید کننده دیروز 2,420 نفر
بازدید کننده این ماه 59,640 نفر
بازدید این ماه 254,041 بار
بازدید کننده ماه قبل 57,706 نفر
بازدید ماه قبل 207,773 بار
بازدید کل 5,931,678 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20729 تاریخ انتشار: 1397/12/17
استاندار بوشهر گفت: تعطیلات زمستانی نقش مهمی در توسعه گردشگری و بهبود فعالیت آموزش و پرورش دارد و این نهاد می‌تواند پرچم‌دار این تعطیلات زمستانه باشد.
آموزش و پرورش می‌تواند پرچم‌دار تعطیلات زمستانه باشد(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر گفت: تعطیلات زمستانی نقش مهمی در توسعه گردشگری و بهبود فعالیت آموزش و پرورش دارد و این نهاد  می‌تواند پرچم‌دار این تعطیلات زمستانه باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر با حضور وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: در راستای توسعه آموزش و پرورش در استان بوشهر تلاش‌های گسترده صورت گرفته و همه پای کار هستند.

وی خواستار رفع مشکلات آموزش و پرورش در استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد: مجموعه وزارت نفت نیز همکاری گسترده‌ای در توسعه زیرساخت‌های آموزشی در جنوب استان بوشهر داشته‌اند و امروز ۱۱۸ میلیارد تومان پروژه کلنگ‌زنی شد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: امروز ما میزبان صنعت عظیم پارس جنوبی هستیم و انتظار مردم استان بوشهر هم همین است که صنعت در عرصه‌های مختلف همت کند و برای توسعه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تاکید کرد: در زمینه توسعه استان بوشهر نگاه ما به ذخایر زیرزمین نیست و نگاه ما به نیروی انسانی و جای پرورش این نیرو در آموزش و پرورش است که می‌تواند آینده کشور را رقم بزند. انجام اقدامات عالمانه در آموزش و پرورش تضمین‌کننده توسعه و پیشرفت در آینده خواهد بود.

گراوند افزود: تعطیلات زمستانی نقش مهمی در توسعه گردشگری و بهبود فعالیت آموزش و پرورش دارد و آموزش و پرورش می‌تواند پرچم‌دار این تعطیلات زمستانه باشد. اکنون تعطیلات فقط در یک نوبت یعنی سه ماهه تابستان است و انتظار داریم تعطیلات در چند نوبت انجام شود.

وی افزود: سنت‌شکنی هزینه دارد ولی انتظار داریم وزیر آموزش و پرورش این کار را به عنوان یک سنت ماندگار با اصلاح تقویم آموزشی انجام دهند و سپس آموزش عالی هم این تغییر را انجام دهد.

استاندار بوشهر از سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد.

انتهای پیام/