نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 335 بار
بازدید دیروز 2,424 بار
بازدید کننده دیروز 2,185 نفر
بازدید کننده این ماه 52,486 نفر
بازدید این ماه 70,410 بار
بازدید کننده ماه قبل 97,651 نفر
بازدید ماه قبل 118,833 بار
بازدید کل 4,786,571 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19698 تاریخ انتشار: 1397/1/22
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر ، عباس جمشیدی فرماندار در اولین نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان در سال 97 ضمن تبریک سال نو از تلاش های صورت گرفته در این حوزه قدردانی نموده و افزود:در جلسات اقتصاد مقاومتی، اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد.
اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوشهر ، عباس جمشیدی فرماندار در اولین نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان در سال 97 ضمن تبریک سال نو از تلاش های صورت گرفته  در این حوزه قدردانی نموده و افزود:در جلسات  اقتصاد مقاومتی ،اولویت اصلی ما ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در شهرستان می باشد.
ایشان تاکید کرد: در راستای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی و رونق واحدهای تولیدی هر تصمیمی که گرفته می شود باید اجرایی شود.
فرماندار بوشهر بر پیگیری جدی و تسریح در طرح های اقتصاد مقاومتی شهرستان توسط اعضای کارگروه تأکید نمود و افزود: دستگاه های اجرایی بجای طرح هایی که از طرف بانک ها عودت داده شده طرح جایگزین تعریف کنند تا آن چیزی که مد نظر مقام معظم رهبری و اهداف دولت تدبیر و امید است تحقق پیدا کند.
ایشان متذکر شدند: کارگروهی متشکل از نماینده فرمانداری ، بانک عامل  و دستگاه اجرایی زیربط  تشکیل و هر پانزده روز یکبار روند پرداخت  تسهیلات  خود اشتغالی و چگونگی هزینه کرد آن از سوی متقاضی  را بررسی کنند.
وی به اقدامات و طرح های اجرا شده در حوزه اقتصاد مقاومتی اشاره و اطلاع رسانی در این زمینه را مهم دانسته وافزود: باید تلاش شود تا با برنامه ریزی زمینه بهره مندی هر چه بیشتر مردم شهرستان از طرح های اقتصاد مقاومتی فراهم شود