نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 686 بار
بازدید دیروز 8,474 بار
بازدید کننده دیروز 1,535 نفر
بازدید کننده این ماه 54,529 نفر
بازدید این ماه 212,745 بار
بازدید کننده ماه قبل 51,664 نفر
بازدید ماه قبل 179,037 بار
بازدید کل 5,504,116 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19847 تاریخ انتشار: 1397/2/23
استاندار بوشهر گفت: به زودی بخشنامه ای از سوی استانداری بوشهر به دستگاه‌های اجرایی ارسال خواهد شد تا ادارات نسبت به اشتراک خرید نشریات محلی استانی اقدام کنند.
بخشنامه اشتراک خرید نشریات محلی توسط دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
استاندار بوشهر گفت: به زودی بخشنامه ای از سوی استانداری بوشهر به دستگاه‌های اجرایی ارسال خواهد شد تا ادارات نسبت به اشتراک خرید نشریات محلی استانی اقدام کنند.
عبدالکریم گراوند در نشست هم اندیشی با مدیران مسئول نشریات مکتوب استان بوشهر با بیان اینکه رسالت مطبوعات کمک به توسعه استان و انتخاب مسیر درست برای این امر است، اظهار داشت: مطبوعات می توانند صادقانه نقد کنند و ما هم از انتقاد سازنده مطبوعات استقبال می کنیم.
وی بیان کرد: مسائل و مشکلات مالی و اقتصادی روی مطبوعات استان اثر گذاشته اما نباید فراموش کرد که محتوا بخشی به رسانه مکتوب یک ضرورت است.
استاندار بوشهر تصریح کرد: با وجود گسترش رسانه های مجازی، اما در آینده مردم خواهند فهمید که هیچ رسانه‌ای جای رسانه مکتوب را نخواهد گرفت.
گراوند با اشاره به ضرورت ارتباط بیشتر ادارات با نشریات و مطبوعات محلی خاطرنشان کرد: مطبوعات استان در سازمان‌های اداری جای پای محکمی داشته باشند و ادارات برای اطلاع رسانی گزارش عملکرد خود از ظرفیت نشریات محلی استفاده کنند.
وی در ارتباط با انتقاد مدیران مسئول نشریات استانی از عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مورد توزیع آگهی نشریات بیان داشت: برای حل این مشکل نشستی با حضور معاون سیاسی، مدیرکل ارشاد، رئیس خانه مطبوعات، مدیرکل سیاسی و مشاور فرهنگی استاندار برگزار شود.
استاندار بوشهر تاکید کرد: جهت گیری توزیع آگهی نشریات باید عادلانه باشد و عدالت در توزیع آگهی ها ضروری است، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نباید در این زمینه سلیقه ای برخورد کند و همه نشریات مکتوب را مورد حمایت خود قرار دهد.
گراوند بر ضرورت خرید نشریات محلی توسط استانداری تاکید کرد و گفت: به زودی بخشنامه ای از سوی استانداری بوشهر به دستگاه‌های اجرایی ارسال خواهد شد تا ادارات نسبت به اشتراک نشریات محلی استانی اقدام کنند.
وی ادامه داد: شهرداری و دهیاری های استان هم حق ندارند برای آگهی های خود از نشریات کشوری استفاده کنند و باید آگهی های خود را به نشریات محلی بدهند.
استاندار بوشهر یادآور شد: نشست بعدی با مدیران مسئول نشریات محلی با موضوع مسائل توسعه استان برگزار خواهد شد تا از ظرفیت نظرات کارشناسی مدیران مطبوعات برای مسیر توسعه استان بهره ببریم.
گراوند با بیان اینکه سیاست ما بر این است که اهالی مطبوعات را به دادگاه نکشانیم، اظهار داشت: اهالی مطبوعات هم پایبندی به مسائل اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی افزود: به منظور جلوگیری از شکایت ادارات از مطبوعات کمیته حل اختلاف رسانه با همکاری خانه مطبوعات، روابط عمومی استانداری، مشاور رسانه ای استاندار و اداره کل سیاسی فعال شود.
استاندار بوشهر گفت: انجام مناقصه این پروژه از نظر حقوقی اگر مانعی نداشته باشند تا پایان خردادماه توسط وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد و یکی از مهم ترین پروژه‌های استان در مسیر اجرا قرار خواهد گرفت.
 گراوند در پاسخ به سوالی در مورد آخرین وضعیت پروژه راه آهن بوشهر اظهار داشت: باید از تلاش و همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری این پروژه مهم قدردانی کنم.
وی بیان کرد: سال گذشته 103 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات استان بوشهر برای اجرای پروژه راه آهن از سمت استان اختصاص یافت و برای انجام مناقصه آن پیگیری جدی با وزیر راه و شهرسازی داشتیم.
استاندار بوشهر با بیان اینکه کلا این پروژه به صورت فاینانس به سرمایه گذار چینی واگذار شده است، خاطرنشان کرد: حدود 200 کیلومتر پروژه مذکور در استان بوشهر است که ترک تشریفات آن باید در شورای اقتصاد انجام شود.
گراوند بیان داشت: انجام مناقصه این پروژه از نظر حقوقی اگر مانعی نداشته باشند تا پایان خردادماه توسط وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد و یکی از مهم ترین پروژه‌های استان در مسیر اجرا قرار خواهد گرفت.
وی در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت آب در استان بوشهر بیان کرد: در این زمینه هم ساخت چند سد مهم از جمله دالکی، باغان، باهوش و ... در دست انجام است ضمن اینکه پروژه های ساخت آب شیرین کن هم که بخشی از آن در بوشهر و کنگان اجرا شده با جدیت ادامه دارد.
استاندار بوشهر در مورد موضوع انتخاب شهردار بوشهر گفت: از اعضای شورای شهر بوشهر انتظار داریم سریع تر تکلیف شهردار آینده بوشهر را مشخص کنند چرا که تاخیر در این امر در قضاوت مردم از عملکرد شورا تاثیر خواهد داشت.
گراوند افزود: شورای شهر، شهر بوشهر را از بلاتکلیفی خارج کند چرا که عدم انتخاب شهردار بازخورد منفی خواهد داشت.
وی در مورد اجرای طرح آبیاری نوین در نخیلات استان گفت: یکی از کارهای بی نظیری که در استان انجام خواهد شد اجرای 10 هزار هکتار آبیاری نوین با اعتبار 110 میلیارد تومان اعتبار است که نقش مهمی در توسعه کشاورزی استان خواهد داشت.
استاندار بوشهر بیان کرد: با پیگیری صورت گرفته، اجرای جاده دالکی به کنارتخته از استان بوشهر با 58 میلیارد تومان به مناقصه رفته، ضمن اینکه مناقصه محور جم به فیروزآباد که 19 کیلومتر آن در استان بوشهر است با 51 میلیارد تومان انجام خواهد شد.
انتهای پیام/

h346263_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-2.jpg

q74588_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-3.jpg

g737294_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-4.jpg

f24075_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-5.jpg

j351294_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-6.jpg

p75957_Jalaseh-Matbuat-Ba-Ostandar-1397-2-22-7.jpg