نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,069 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,624 نفر
بازدید این ماه 197,963 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,430 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19960 تاریخ انتشار: 1397/4/11
استاندار بوشهر گفت: در مراسم اربعین حسینی برپایی موکب‌ها و ارائه خدمات گوناگون بااستفاده از ظرفیت مردم ایجاد می‌شود که در این راستا باید این ظرفیت تقویت و از وابسته شدن آن به منابع دولتی پرهیز شود.
برگزاری مراسم اربعین از وابسته شدن به منابع دولتی پرهیز شود

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
استاندار بوشهر گفت: در مراسم اربعین حسینی برپایی موکب‌ها و ارائه خدمات گوناگون بااستفاده از ظرفیت مردم ایجاد می‌شود که در این راستا باید این ظرفیت تقویت و از وابسته شدن آن به منابع دولتی پرهیز شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد اربعین استان بوشهر با بیان اینکه مردم به برنامه‌های مذهبی و دینی خود توجه ویژه‌ای دارند اظهار داشت: مراسم‌های گوناگون مذهبی و دینی از جمله تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی بیش از 14 قرن است با ظرفیت مردمی برگزار می‌شود که باید از سوق دادن مراسم اربعین حسینی به سمت دولتی شدن پرهیز شود.

وی، با بیان اینکه برگزاری مراسم اربعین حسینی با استفاده از ظرفیت مردم نوسانات اقتصادی در تامین منابع  مالی آن مشکلی ایجاد نمی‌کند تاکید کرد: در اربعین حسینی موکب‌ها و خدمات گوناگونی بااستفاده از ظرفیت مردم ایجاد می‌شود که در این راستا باید این ظرفیت تقویت و از وابسته شدن مراسم اربعین به منابع دولتی پرهیز شود.

استاندار بوشهر از تامین منابع مالی مراسم اربعین حسینی در سال قبل خبرداد و بیان کرد: خیران استان بوشهر در قالب تامین اجناس، کمک‌های نقدی، پذیرایی زائران و دیگر هزینه‌های اربعین حسینی سال قبل بیش از 40 میلیارد ریال تامین و پرداخت کردند که نشان از عشق و ارادت مردم این استان به خاندان عصمت و طهارت(ع) به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) است.

گراوندبا تاکید بر برنامه‌ریزی ویژه برای برای برگزاری مراسم اربعین امام حسین(ع) گفت: از هم اکنون برای تامین زیرساخت‌ها و جلب مشارکت‌های مردمی در برپایی اربعین حسینی برنامه‌‌ریزی و زمینه جمع‌آوری نذورات مردم فراهم شود.

وی مراسم اربعین حسینی را یک حرکت بزرگ فرهنگی در جهان اسلام دانست و تاکید کرد: در ایام مراسم اربعین حسینی موکب‌ها به صورت خودجوش و مردمی  برپا و اداره می‌شود که باید از ظرفیت مردمی در این عرصه بیشترین بهره برده شود.

استاندار بوشهر با اشاره به صدور روادید در اعزام به مراسم اربعین حسینی افزود:ستاد اربعین برای صدور ویزا در اعزام زائران حسینی تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است.

انتهای پیام/

x171311_Jalaseh-Setad-Arbaeen-1397-4-10-1.jpg

o095077_Jalaseh-Setad-Arbaeen-1397-4-10-2.jpg

l63526_Jalaseh-Setad-Arbaeen-1397-4-10-3.jpg

u505_Jalaseh-Setad-Arbaeen-1397-4-10-4.jpg