نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 2 نفر
بازدید امروز 1,063 بار
بازدید دیروز 8,663 بار
بازدید کننده دیروز 2,420 نفر
بازدید کننده این ماه 59,645 نفر
بازدید این ماه 254,049 بار
بازدید کننده ماه قبل 57,706 نفر
بازدید ماه قبل 207,773 بار
بازدید کل 5,931,686 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20725 تاریخ انتشار: 1397/12/16
استاندار بوشهر با تاکید بر واگذاری امور به بخش خصوصی و مردمی گفت: تشکل‌های مردمی نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت و گره‌گشایی از مشکلات دارند.
تشکل‌های مردمی نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت و گره‌گشایی از مشکلات دارند(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر با تاکید بر واگذاری امور به بخش خصوصی و مردمی گفت: تشکل‌های مردمی نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت و گره‌گشایی از مشکلات دارند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان سازمان نظام دامپزشکی با تبریک هفته منابع طبیعی و آبخیزداری با اشاره به نقش مهم محیط زیست در توسعه و پیشرفت اظهار داشت: توجه به حفاظت محیط زیست رسالت همگانی است چرا که حیات انسانی و پیشرفت جامعه به این مهم برمی‌گردد و در این راستا توجه به جنگل و فضای سبز امری مهم و ضروری است.

وی سازمان نظام دامپزشکی را یکی از نظام‌های مردمی موفق دانست و تصریح کرد: فعالیت سازمان نظام دامپزشکی به عنوان نهاد مردمی سبب افزایش بهره‌وری می‌شود که این سازمان تاکنون به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است.

استاندار بوشهر بر ضرورت واگذاری امور به بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: برای تسریع در ارائه خدمات و گره گشایی از مشکلات ضرورت دارد فعالیت‌های دولتی به بخش خصوصی و مردمی واگذار شود.

گراوند برون سپاری فعالیت‌های دولتی به نظام‌های تخصصی و مردمی را سبب افزایش بهره‌وری دانست و تاکید کرد: واگذاری امور دولتی به بخش خصوصی و مردم ضمن تسهیل‌گیری در کارها و خدمات، به جامعه هدف را شتاب می‌دهد.

وی با بیان اینکه هر چه امور دولتی به مردم واگذار شود مشکلات مردم کمتر می‌شود افزود: هر چه کارهای دولتی به مردم واگذار شود ضمن رشد بهره‌وری، فساد کاهش می‌یابد و سبب افزایش خدمات به جامعه هدف می‌شود.
 

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به نظام صنفی و غیردولتی گفت: دولت تلاش می‌کند بخش‌های گوناگون به  مردم واگذار کند چرا که تشکل‌های مردمی نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه و پیشرفت و گره‌گشایی از مشکلات دارند.

گراوند توسعه زیرساخت‌ها در بخش کارآفرینی و تولیدی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌ها در عرصه تولید، کارآفرینی و اشتغال و حمایت از سرمایه‌گذاران در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

انتهای پیام/