نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 4,161 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,682 نفر
بازدید این ماه 198,055 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,522 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19956 تاریخ انتشار: 1397/4/10
استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: برای هر چه باشکوه برگزار شدن این کنگره کمیته‌های تخصصی ۲۰ گانه آن در بخش‌های مختلف تشکیل می‌شود.
تشکیل کمیته‌های تخصصی بیست‌گانه کنگره شهدای استان بوشهر(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: برای هر چه باشکوه برگزار شدن این کنگره کمیته‌های تخصصی ۲۰ گانه آن در بخش‌های مختلف تشکیل می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با اشاره به جایگاه  این استان در جنگ تحمیلی استان اظهار داشت: استان بوشهر در جنگ تحمیلی 8 ساله در سه جبهه زمین، هوا و دریا با دشمنان مبارزه می‌کرد که این مهم جایگاه رزمندگان استان بوشهر در  دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد.

وی، با اشاره به اینکه قدمت تاریخی مبارزاتی استان بوشهر مربوط به قرن‌ها پیش است افزود: شهید رئیسعلی دلواری سردار بزرگ جنوب در مبارزه با استعمار  پیر انگلیس  و مبارزه شهید مهدوی و همرزمانش در خلیج فارس با آمریکا، جایگاه مهم استان را در عرصه استعمار ستیزی و استکبار ستیزی نشان می‌دهد.

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر در نیمه دوم سال آینده تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این کنگره در سالن 700 نفری بوشهر برگزار می‌شود.

گراوند با اشاره به جنگ  اقتصادی دشمن افزود: امروز ایران اسلامی در شرایط مهمی در  جنگ اقتصادی دشمن قرار دارد که با ایجاد اتحاد و همگرایی  این بار هم دشمن شکست می‌خورد و بار دیگر اقتدار و  اتحاد ملت ایران به رخ دشمن کشیده می‌شود.

وی، با بیان اینکه برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر نباید تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار بگیرد گفت: سال آینده برنامه‌های دیگر تدوین و تهیه شده که کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باید در زمان و موقعیت ویژه‌ای برگزار شود که تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار نگیرد.

انتهای پیام/