نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,115 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,654 نفر
بازدید این ماه 198,009 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,476 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20378 تاریخ انتشار: 1397/9/1
فرماندار تنگستان گفت: تعامل و همدلی مسئولان و مردم فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی به عنوان رمز موفقیت در عرصه‌های مختلف باید مورد توجه قرار بگیرد.
تعامل و همدلی باید مورد توجه مسئولان تنگستان قرار بگیرد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


فرماندار تنگستان گفت: تعامل و همدلی مسئولان و مردم فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی به عنوان رمز موفقیت در عرصه‌های مختلف باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالحسن رفیعی در جلسه شورای اداری شهرستان تنگستان اظهارداشت : تنگستان برگی  از تاریخ زرین کشور ایران است که حماسه  های دلیرمردان  تنگستانی از جمله رئیسعلی  دلواری ، زایرخضرخان اهرمی ،  وعلم الهدای اهرمی هنوز در یاد مرد عزیز  ایران اسلامی  به یادگار مانده است  و تنگستان شناسنامه استان بوشهر است .

فرماندار تنگستان تصریح کرد : تمام تلاش خود را  برای بهره مندی  از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود  به ویژه  در جهت رشد وتوسعه شهرستان  با همیاری  مدیران ارشد  استان بخصوص استاندار محترم  و نماینده محترم مردم  در مجلس به کار گیرم   و با همیاری ؛ همفکری و همدلی  بین مردم  و مسئولین دست  به دست هم دهیم تا مسیر دشوای  را که پیش رو داریم  به سرمنزل مقصود  برسانیم  و بتوانیم هم افزایی ایجاد کنیم .

این مقام عالی دولت در شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد : نقش آفرینی  همه گروه ها و سلایق  سیاسی  برای ایجاد نشاط  و پویایی  در جامعه امروز تنگستان ضروری است و تعامل با همه گروه ها و سازمان ها فارغ از هرگونه خط مشی سیاسی  به عنوان رمز موفقیت خود در جهت  توسعه تنگستان عزیزمد نظر قرار خواهم داد .

انتهای پیام/