نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 7 نفر
بازدید امروز 833 بار
بازدید دیروز 1,447 بار
بازدید کننده دیروز 1,264 نفر
بازدید کننده این ماه 97,030 نفر
بازدید این ماه 118,154 بار
بازدید کننده ماه قبل 205,108 نفر
بازدید ماه قبل 223,707 بار
بازدید کل 4,716,994 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19912 تاریخ انتشار: 1397/3/20
استاندار بوشهر گفت: به منظور کاهش مصرف برق در ادارات، ساعت کاری ادارات استان از فردا از ساعت 6:30 تا 13 خواهد بود و بیمارستانها و مراکز خدماتی از این مصوبه مستثنی هستند.
تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر گفت: به منظور کاهش مصرف برق در ادارات، ساعت کاری ادارات استان از فردا از ساعت 6:30 تا 13 خواهد بود و بیمارستانها و مراکز خدماتی از این مصوبه مستثنی هستند.


به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، به بحران آب در استان اشاره کرد و اظهار داشت: باید از همه ظرفیت ها برای رفع بحران آب در استان استفاده کنیم تا مشکلات این بخش به ویژه در تابستان برطرف شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: فردا در وزارت نیرو با حضور مدیران استانی بخش آب، موضوع بحران آب استان بوشهر پیگیری خواهد شد.

گراوند افزود: برای مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف آب از رسانه‌ها، علما و روحانیت درخواست داریم در این زمینه آگاهی بخشی به مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت مصرف آب به گفتمان فراگیر تبدیل شود، اظهار داشت: مدیران اجرایی هم باید با حضور در رسانه ملی موضوع بهبود الگوی مصرف آب را مطرح کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در موضوع مصرف آب باید احساس مسئولیت داشته باشیم، تصریح کرد: با توجه به مشکلات عمده در تامین آب به ویژه اینکه بخش عمده ای از آب استان بوشهر از منابع خارج استانی تامین می‌شود، باید وابستگی آب استان به منابع آبی خارج استان کم کنیم.

گراوند در مورد تغییر ساعت کاری ادارات به هدف کاهش مصرف برق هم اشاره کرد و گفت: به منظور کاهش مصرف برق در ادارات در ساعات اوج بار، ساعت کاری ادارات استان از فردا از ساعت 6:30 تا 13 خواهد بود و بیمارستانها و مراکز خدماتی از این مصوبه مستثنی هستند.

وی با تاکید بر خاموشی وسائل برقی در ساعت غیر اداری بیان کرد:  مسئولیت نظارت و پیگیری مصرف برق ادارات در خارج از ساعت اداری با مدیران است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: مدیران آب استان در صورتی که نیاز به تانکر آب داشتند، تانکر اجاره کنند اما موظف هستند به تانکرهای آب دستگاه GPS نصب کنند.

گراوند یادآور شد: به منظور مدیریت مطلوب بحران‌های احتمالی ناشی از خشکسالی و گرمازدگی، انتظار داریم مدیران در دسترس بوده تا در مواقع ضرورت امکان برقراری ارتباط و رفع مشکل وجود داشته باشد.

وی با اشاره به آتش سوزی روز گذشته در نخیلات آبپخش و همکاری خوب شهرداری‌ها در اطفا حریق گفت:  وضعیت امکانات آتش نشانی ها در سراسر استان باید بررسی شود و در این زمینه هیچ قصوری از سوی شهرداری ها پذیرفته نیست.

استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه آب شرب برای مصرف فضای سبز از سوی شهرداری‎‌ها ممنوع است، گفت: با هر شهرداری که این مصوبه را اجرا نکند و برای فضای سبز شهری از آب شرب استفاده کند برخورد می شود.

گراوند با اشاره به استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای ترویج صرفه جوبی در آب اضافه کرد: مدیران آب استان و حوزه سیاسی استانداری زمینه تشکیل جلسه مشترک با سازمان های مردم نهاد با هدف  ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب وبرق فراهم کرده و مشابه این نشست از سوی فرمانداری ها هم انجام شود.

وی بیان داشت: در موضوع صرفه جویی در مصرف برق، اداراتی که ژنراتور دارند در زمان پیک مصرف برق از ژنراتورهای موجود خود استفاده کنند.

استاندار بوشهر یادآور شد: در مورد برخورد با انشعابات غیرمجاز آب و برق باید طبق مصوبه مجلس عمل شود و همه مکلف هستند در این زمینه، مصوبه مجلس را اجرایی کنند.
انتهای پیام/