نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,767 بار
بازدید دیروز 6,234 بار
بازدید کننده دیروز 969 نفر
بازدید کننده این ماه 48,078 نفر
بازدید این ماه 174,853 بار
بازدید کننده ماه قبل 58,163 نفر
بازدید ماه قبل 242,076 بار
بازدید کل 6,142,186 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20628 تاریخ انتشار: 1397/11/14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تنها در یکسال گذشته تعداد مدیران بانوی استان بوشهر دو برابر شده است.
تنها در یکسال گذشته تعداد مدیران بانوی استان دو برابر شده است

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تنها در یکسال گذشته تعداد مدیران بانوی استان بوشهر دو برابر شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در همایش بانوان و انقلاب اسلامی در دشتستان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اگر به گذشته های پیش از انقلاب اسلامی نظر بیندازیم، می بینیم که در بخش هایی از جامعه اسلامی زنان اندکی در جامعه حضور داشتند و حتی تحصیلات دختران در دبیرستان ها هم با مقاومت خانواده ها روبرو می‌شد، اما با پیروزی انقلاب اسلامی شاهد فعالیت بانوان در عرصه‌های مختلف هستیم.
 
وی با اشاره به واگذاری مناصب مدیریتی به بانوان در استان بوشهر افزود: در استان بوشهر و در طی  یک سال مدیریت آقای گراوند، سهم زنان از مناصب مدیریتی دو برابر شده است و بانوان نشان داده اند که اگر به آنها مجال داده شود می توانند و جامعه نیز نیاز دارد که از ظرفیت بانوان بیشتر استفاده شود.

خورشیدی ادامه داد: اگر امروز می گوییم که 50 درصد از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند، بیش از 50 درصد جامعه دانشگاهی را نیز خانم ها تشکیل داده اند و در این زمینه گوی سبقت را از مردان ربوده اند، این نشان می دهد که اگر خانم ها اراده کنند می توانند در جامعه خوش بدرخشند و این جز با تدبیر امام راحل میسر نبوده است.
 
وی خاطرنشان کرد: بانوان توانمند ما نشان داده اند که کار آنها منحصر به درون خانه نیست، هر چند وظایف مادری و خانه داری خود یک امر سترگ و بسیار باارزش است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: امیدوارم که با کفایت و شایستگی که شما بانوان از خود نشان داده اید بتوانید نقش های بیشتری را در اجتماع به دست آورده و قطعا خواهید توانست، چرا که اگر در آموزش عالی موفق بوده اید قطعا در مدیریت و سایر عرصه ها نیز موفق خواهید بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان داشت: نکته آخر اینکه برای نخستین بار در یک جمع عمومی این مطلب را مطرح می کنم که در چند روز آینده استان ما مهمان عزیزی دارد و ریاست جمهوری اسلامی ایران سفری به بوشهر خواهند داشت، امیدوارم که مردم استان بوشهرهمانند همیشه مهمان نوازی معروف مردم خونگرم این خطه را به جای بیاورند.

 انتهای پیام/