نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 3 نفر
بازدید امروز 997 بار
بازدید دیروز 8,663 بار
بازدید کننده دیروز 2,420 نفر
بازدید کننده این ماه 59,598 نفر
بازدید این ماه 253,983 بار
بازدید کننده ماه قبل 57,706 نفر
بازدید ماه قبل 207,773 بار
بازدید کل 5,931,620 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19929 تاریخ انتشار: 1397/3/24
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر گفت:تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه طرح‌های عمرانی،اشتغال‌زایی و تولیدی در اولویت برنامه‌های امسال قرار دارد.
تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در اولویت برنامه‌های امسال قرار دارد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه طرح‌های عمرانی،اشتغال‌زایی و تولیدی در اولویت برنامه‌های امسال قرار دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر روند اجرایی دو پروژه مهم و بزرگ در شهرستان گناوه را  بررسی کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار بوشهر در این بازدید با تاکید بر توجه به اشتغال در عرصه‌های مختلف کارآفرینی و تولیدی اظهار داشت: امسال توجه ویژه‌ای به حمایت و حل مشکلات کارآفرینان، صنعت‌گران و تولیدکنندگان شده است و در این راستا راهکارهای لازم ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اشتغال‌زایی و تولیدی بیان کرد: تولید، صادرات و اشتغال در بخش‌های مختلف مورد توجه و تاکید قرار دارد و حل مشکلات این بخش‌ها در اولویت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در بازدید از دو پروژه اقتصادی بزرگ و مهم شهرستان گناوه بر تسریع در تکمیل این پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: گناوه از ظرفیت بالایی در بخش‌های مختلف تجاری، دریایی، صنعتی و تولیدی برخوردار است که استفاده  از قابلیت‌ها و توسعه زیرساخت‌ها مورد توجه و تاکید است.

در این بازدید اعلام شد: کشتارگاه صنعتی طیور در زمینی به مساحت دو هکتار اجراء  شده و تا کنون حدود 6 میلیارد تومان هزینه شده است .

کشتار 4 هزار قطعه طیور در ساعت، سردخانه 500تنی، تخلیه اتوماتیک سالن، پخت ضایعات و تبدیل به پودر، طرح تصفیه فاضلاب از ظرفیت‌های این کشتارگاه صنعتی است.

 کارخانه جوجه کشی گناوه نیز با اعتبار 11 میلیارد تومان در زمینی حدود 2 هکتاراجراء شده است که شش  میلیارد تومان از کل اعتبار به‌صورت وام از طریق بانک توسعه تعاون پرداخت  و مابقی توسط سرمایه گذار تامین می‌شود .

این کارخانه براساس پیش بینی انجام شده سالانه 17 میلیون قطعه جوجه تولید می‌کند.

انتهای پیام/