نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 276 بار
بازدید دیروز 2,424 بار
بازدید کننده دیروز 2,185 نفر
بازدید کننده این ماه 52,427 نفر
بازدید این ماه 70,351 بار
بازدید کننده ماه قبل 97,651 نفر
بازدید ماه قبل 118,833 بار
بازدید کل 4,786,512 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19950 تاریخ انتشار: 1397/4/8
استاندار بوشهر با اشاره به شکست دشمن در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: دشمن این‌بار با جنگ اقتصادی و ناامید کردن مردم وارد عرصه مبارزه شده که با اتحاد و همبستگی ملت ایران به شکست می‌انجامد.
جنگ اقتصادی دشمن با اتحاد ملت ایران شکست می‌خورد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.1/10 (تعداد آرا 8 نفر )
استاندار بوشهر با اشاره به شکست دشمن در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: دشمن این‌بار با جنگ اقتصادی و ناامید کردن مردم وارد عرصه مبارزه شده که با اتحاد و همبستگی ملت ایران به شکست می‌انجامد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در مراسم گرامیداشت شهدای قوه قضائیه در روستای بحیری دشتی زادگاه شهید شهریاری از شهدای انفجار حزب جمهوری اسلامی ایران، شهرستان دشتی را مهد علم، فرهنگ و ادب دانست و اظهار داشت: این شهرستان شهدای شاخصی همچون  شهیدان شهریاری، مهدوی، توسلی و دیگر شهیدان افتخار آفرین تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

وی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان 7 تیر  بیان کرد: در حادثه انفجار حزب جمهوری اسلامی ایران شهید بهشتی و 72 تن از یاران با وفای نظام اسلامی با توطئه منافقان  به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌ها و دسیسه‌های گوناگونی برای نابودی نظام اسلامی ایران طراحی و اجراء شد خاطر نشان کرد: دشمنان نظام اسلامی از جمله آمریکا و نوچه‌های  آنان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها و ترفندها برای سرنگونی نظام برنامه‌ریزی و عملیاتی کردند که انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر سال 1360 از آن جمله است.

گراوند با بیان اینکه استان بوشهر در حادثه 7 تیر دو نماینده خود در مجلس شورای اسلامی از دست داد افزود: شهید شهریاری و حیدری دو نماینده مردم استان بوشهر در مجلس  در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند.

وی، با بیان اینکه شهید شهریاری در سن 27 سالگی به فیض عظیم شهادت نائل آمد گفت: این شهید والامقام دارای ویژگی‌های منحصر به‌فردی بود که جان خود را برای تثبیت نظام اسلامی ایران فدا کرد.

استاندار بوشهر، شهید بهشتی را شخصیت بسیار موثرعلمی، دینی، انقلابی با افکار بلند دانست و تصریح کرد: حرب جمهوری اسلامی ایران که برای طراحی و برنامه‌ریزی آینده نظام اسلامی ایران تاسیس شده بود، با دسیسه و توطئه دشمنان با انفجار آن توسط منافقان کوردل، شهید بهشتی و یارانش که به عنوان بازوان امام راحل و نظام اسلامی ایران بودند به شهادت رساند.

گراوند با اشاره به اینکه آمریکا و نوچه‌های آنان، شخصیت‌های مهمی  از جمله شهید بهشتی، مطهری، مفتح، رجایی، باهنر و هزاران شخصیت دیگر با ترور به شهادت رساندند افزود: آنان می‌خواستند نظام نوپای ایران اسلامی را با توطئه و ترفند از پای درآورند ولی اتحاد و انسجام ملت ایران تمام ترفندهای آنان را ناکام کرد.

وی، با قدردانی از خدمات ارزنده دستگاه قضا در کشور و استان بوشهر خاطر نشان کرد: آمریکا و هم‌پیمانشان ملت انقلابی ایران نشناخته‌اند و تصور می‌کردند با به شهادت رساندن شخصیت‌ها می‌توانند به اهداف خود دست یابند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه نظام اسلامی ایران با تفکر نه شرقی و نه غربی شکل گرفت افزود: تفکر حاکم در نظام اسلامی اسلامی ایران بر گرفته از فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) است تا زمانی که این فرهنگ در جامعه مستقر است هیچ دسیسه دشمن نمی‌تواند موثر باشد.

گراوند، نپذیرفتن ذلت و مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم را تفکر عاشورایی دانست و تاکید کرد: مکتب عاشورا نمی‌گذارد دشمن به اهداف خود دست یابد چراکه همانگونه که در جنگ سخت 8 ساله ایران اسلامی به پیروزی رسید هیچ دسیسه دشمن نمی‌تواند موفق باشد.

وی، با تاکید بر هوشیاری و مراقبت نسبت به توطئه‌های دشمنان افزود: ایجاد اختلاف، تفرقه و ناامید کردن مردم از برنامه‌های مهم دشمنان است که باید در این عرصه مراقب ترفندهای دشمنان باشیم.

استاندار بوشهر، اتحاد و انسجام را از مهم‌ترین عامل پیروزی ملت ایران در مقابل دشمنان دانست و تاکید کرد: اکنون آمریکا در جنگ تمام عیار اقتصادی وارد عرصه مبارزه شده که باید با اتحاد و انسجام از این گردنه عبور کنیم.

گراوند تاکید کرد: امروز جامعه اسلامی بیش از هر دوره دیگر نیاز به اتحاد و انسجام دارد که در این عرصه همه باید در کنار هم باشند.

انتهای پیام/
i106113_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-3.jpg

b31201_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-1.jpg

b1521_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-2.jpg

f740044_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-4.jpg

k753291_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-5.jpg

a911711_Yad-Vareh-Shohadah-Haft-Tir-Dashti-1397-4-7-6.jpg