نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 4,144 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,672 نفر
بازدید این ماه 198,038 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,505 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19974 تاریخ انتشار: 1397/4/16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی گفت: رها شدن از مشکل بیکاری تنها با مهارت آموزی نیروی کار امکان پذیر است.
رها شدن از مشکل بیکاری تنها با مهارت آموزی امکان پذیر است(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با تاکید بر توجه به مهارت‌آموزی گفت: رها شدن از مشکل بیکاری تنها با مهارت آموزی نیروی کار امکان پذیر است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نشست تکریم و  ومعارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر نیروی انسانی را با ارزش‌ترین سرمایه هر کشور و منطقه دانست و اظهار داشت: نیروی انسانی باارزش‌ترین سرمایه یک کشور  و استان محسوب می‌شود که در توسعه استان نقش مهم و موثری دارد.

وی، توانمندی نیروی انسانی را امری مهم و ضروری دانست و تاکید کرد: انسان به واسطه کرامت و جایگاهی که نزد ایزد منان دارد هر چه توانمندتر شود بر عیار ارزشی آن افزوده می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر، آموزش را زیرساخت توسعه و پیشرفت دانست و تصریح کرد: نیروی انسانی توانمند از راه آموزش مهارتی توانمند می‌شود که باید بیشتر به این مهم توجه کرد.

زرین‌فر با تاکید بر به‌روز رسانی تجهیزات آموزشی و حرفه‌آموزی گفت: برای تحول در امر آموزش باید به‌روز رسانی تجهیزات آموزشی مورد توجه قرار داشته باشد.

وی، با بیان اینکه آموزش مدیران و مربیان باید به روز باشد خاطر نشان کرد:  گرایش جوانان به مدرک گرایی و اشتغال دولتی از جمله مهمترین مشکلات جامعه  که در این راستا باید توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه ترویج شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با تاکید بر این نکته که جامعه‌ای موفق است که نگاه مهارتی داشته باشد تصریح کرد: رها شدن از مشکل بیکاری تنها با مهارت آموزی نیروی کار امکان پذیر است.

زرین‌فر با اشاره به تدوین طرح‌های اشتغال‌زایی گفت: این طرح‌ها بر اساس ظرفیت‌های استان تدوین شده که در این راستا مهارت‌افزایی مورد تاکید است.

وی بیان کرد: استان بوشهر در بخش‌های مختلف اقتصادی و صنعتی دارای ظرفیت‌های مهمی است که توسعه آموزش‌‌های مهارتی بر اساس این قابلیت‌ها ضروری است.

انتهای پیام/