نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 1,026 بار
بازدید دیروز 8,663 بار
بازدید کننده دیروز 2,420 نفر
بازدید کننده این ماه 59,619 نفر
بازدید این ماه 254,012 بار
بازدید کننده ماه قبل 57,706 نفر
بازدید ماه قبل 207,773 بار
بازدید کل 5,931,649 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20750 تاریخ انتشار: 1397/12/21
استاندار بوشهر با بیان اینکه خیرین سهم ۵۰ درصدی در ساخت مدارس استان بوشهر دارند گفت: سبک معماری و سازه‌های ایمن در ساخت مدارس استان بوشهر مد نظر باشد.
سبک معماری و سازه‌های ایمن در ساخت مدارس استان بوشهر مد نظر باشد(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر با بیان اینکه خیرین سهم ۵۰ درصدی در ساخت مدارس استان بوشهر دارند گفت: سبک معماری و سازه‌های ایمن در ساخت مدارس استان بوشهر مد نظر باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه ساز استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزنده  خیران در استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت استان در عرصه نوسازی مدارس امیدوار کننده و مطلوب است که با همکاری خیران بهتر از این می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهمی نیروی توانمند در توسعه و پیشرفت عنوان کرد: اگر آبادانی و پیشرفت و نشان دادن توانمندی هستیم باید نیروی انسانی پرتوان داشته باشیم که این نیز در آموزش پرورش محقق می‌شود و در این راستا خیران پرچم‌دار این حرکت هستند.

وی با بیان اینکه خیران مدرسه ساز الگو  برای سایر بخش‌هامانند حوزه درمان و سلامت محسوب می‌شوند تصریح کرد: خیران براساس اعتقادات الهی در راستای توسعه استان و شتاب بیشتر کشور اقدام می‌کنند که شایسته تقدیرهستند.

گراوند با اشاره به اینکه 50درصد از نوسازی مدارس را مدیون خیران هستیم بیان کرد: تجلیل‌ از خیران مدرسه ساز به  سبب این است که الگوهای‌مان را فراموش نکنیم چرا که آنها دغدغه ساختن مدرسه را دارند و جای بسی خوشحالی است که  خیران در عرصه ایمن سازی مدارس دغدغه فراوانی دارند.

وی با بیان اینکه در جنوب استان 25 مدرسه با اعتبار 118 میلیارد تومان با مشارکت خیران عملیاتی شد خاطر نشان کرد: نکته مهمی که وجود دارد باید در حوزه مدرسه سازی قیمت‌ها را بیشتر بررسی کنیم و پیمانکاران نیز این نگاه را داشته باشند و نکته دیگر معماری و سازه‌هایی است که امنیت لازم را داشته باشند که باید جزو دغدغه‌های ما باشد.

استاندار بوشهر نوسازی مدارس را از اولویت‌های استان عنوان کرد و گفت: مدیریت استان از هرگونه کمکی در راستای تکمیل مدارس با توجه به مصوبه‌ایی که دولت دارد و باید در نوسازی مدارس قرار گیرد دریغ نمی‌کند.

انتهای پیام/