نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 6 نفر
بازدید امروز 5,941 بار
بازدید دیروز 4,836 بار
بازدید کننده دیروز 1,156 نفر
بازدید کننده این ماه 52,787 نفر
بازدید این ماه 140,193 بار
بازدید کننده ماه قبل 48,628 نفر
بازدید ماه قبل 63,090 بار
بازدید کل 5,066,391 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19949 تاریخ انتشار: 1397/4/6
معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با اختصاص بخشی از اعتبارات دستگاه های حمایتی در سطح کشوری و استانی، ثمره کارها در عرصه ورزش جانبازان و معلولان نمایان تر می شود.
ضرورت اختصاص بخشی از اعتبارات دستگاه های حمایتی به ورزش جانبازان و معلولان

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با اختصاص بخشی از اعتبارات دستگاه های حمایتی در سطح کشوری و استانی، ثمره کارها در عرصه ورزش جانبازان و معلولان نمایان تر می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر،

مجید خورشیدی در نشست با رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان اظهار داشت: فراهم کردن زمینه ورزش برای جانبازان و معلولان آن هم در سطح قهرمانی در حقیقت بخشی از پروسه درمان و بازتوانی جانبازان است که اکنون شاهد کارهای خوبی در این زمینه هستیم.

وی با بیان اینکه فدراسیون ورزش جانبازان ومعلولان جز مدال آورترین فدراسیونهاست، افزود: جوامع به برخی گروه ها که میتوانند در معرض آسیب باشند با نوعی نگاه تبعیض مثبت رو به رو هستند و کشور ما هم باید با نگاه تبعیض مثبت به جانبازان و معلولان نگاه کند و در این راستا می طلبد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و اعتبارات، نگاه ویژه‌ای به هیات های جانبازان و معلولان شود.

معاون استاندار بوشهر تاکید کرد: هر قدر زمینه برای حضور جانبازان و معلولان در عرصه ورزش فراهم کنیم، ایشان کمتر سراغ مسائل مربوط به درمان می رود.

خورشیدی خطاب به رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان یادآور شد: با اختصاص بخشی از اعتبارات دستگاه های حمایتی در سطح کشوری و استانی، ثمره کارها در عرصه ورزش جانبازان و معلولان نمایان تر می شود.

وی با بیان اینکه عملکرد ورزش استان در عرصه جانبازان و معلولان مثبت بوده است، گفت: مدال و عناوین کسب شده توسط جانبازان و معلولان بوشهری بیش از نسبت جمعیتی استان است و این نشان از ظرفیت های استان بوشهر در ورزش جانبازان و معلولان است.

معاون استاندار بوشهر اضافه کرد: جانبازان و معلولان نیازمند تحرک ورزشی، بازتوانی و... بیش از سایر اقشار دارند لذا همه دستگاههای مسئولان در این زمینه باید به کمک هیات ورزشهای جانبازان و معلولان بیایند.

رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان نیز
با اشاره به ظرفیت جانبازان و معلولان در عرصه ورزش های مختلف اظهار داشت: برنامه جدید فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان این است که جانبازان مدافع حرم را با هدف حضور در رقابت های ورزشی، شناسایی کنیم، در این رابطه افراد شناسایی شده به استانها معرفی شده و استعدادیابی روی ایشان انجام خواهد شد.

حمید صمیمی با اشاره به فعالیت 22 رشته ورزشی در فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان خاطرنشان کرد:  این ورزشکاران شامل بانوان و آقایان هستند و هر ساله هم شاهد هستیم این عزیزان در رقابت های آسیایی و جهانی صاحب مدال می شوند.

رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان با تاکید بر حمایت دستگاه های اجرایی مرتبط با فعالیت جانبازان و معلولان گفت: دستگاه های اجرایی همچون، بهزیستی، آموزش و پرورش و بنیاد شهید باید در زمینه ورزش جانبازان و معلولان همکاری بیشتری داشته باشند.

صمیمی یادآور شد: هم اکنون 35 هزار ورزشکار جانباز و معلول در سطح قهرمانی در حال فعالیت هستند و از این تعداد 5 هزار نفر در سطح بالای قهرمانی کار می کنند.

وی افزود: تلاش داریم از ورزش قهرمانی در این فدراسیون، موجی هم در بخش ورزش همگانی ایجاد کنیم تا جانبازان و معلولان هم در این عرصه حضور بیشتری داشته باشند.

رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان گفت: در این زمینه نیاز است امکانات ورزشی موجود برای جانبازان و معلولان در سطح استانها مناسب سازی شود لذا در استان بوشهر انتظار داریم منطقه پارس جنوبی که در زمینه ورزش هزینه های خوبی کرده، به ورزش جانبازان و معلولان هم توجه خاص داشته باشند.

انتهای پیام/

 

b82507_Didar-Raees-Fedrasion-Varzehshhayeh-Janbazan-1397-4-6-1.jpg

h590958_Didar-Raees-Fedrasion-Varzehshhayeh-Janbazan-1397-4-6-2.jpg

v83180_Didar-Raees-Fedrasion-Varzehshhayeh-Janbazan-1397-4-6-3.jpg

q80187_Didar-Raees-Fedrasion-Varzehshhayeh-Janbazan-1397-4-6-5.jpg

a83768_Didar-Raees-Fedrasion-Varzehshhayeh-Janbazan-1397-4-6-6.jpg