نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 4,056 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,614 نفر
بازدید این ماه 197,950 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,417 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19955 تاریخ انتشار: 1397/4/10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با توجه به اهمیت موضوع عمارت تاریخی ملک ضرورت دارد دستگاه‌های متولی هر چه زودتر وضعیت ساماندهی این بنای تاریخی را تعیین تکلیف کنند.
ضرورت تعیین تکلیف وضعیت عمارت تاریخی ملک(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: با توجه به اهمیت موضوع عمارت تاریخی ملک ضرورت دارد دستگاه‌های متولی هر چه زودتر وضعیت ساماندهی این بنای تاریخی را تعیین تکلیف کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، خورشیدی در نشست بررسی وضعیت عمارت ملک با اشاره به سابقه تاریخی این عمارت اظهار داشت: این بنای تاریخی می‌تواند فرصتی برای حوزه گردشگری و جذب توریسم باشد اما سال‌ها است نسبت به این عمارت غفلت شده است.

وی، با تاکید بر اولویت قرار گرفتن طرح ساماندهی عمارت ملک در برنامه میراث فرهنگی افزود: اداره کل میراث فرهنگی استان بوشهر باید به صورت جدی برای ساماندهی بنا و تعیین تکلیف ساکنان آن اقدام کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر ارائه تمهیدات مقدماتی برای احیاء عمارت تاریخی ملک گفت: برای احیا  عمارت ملک علاوه بر میراث فرهنگی سایر دستگاه‌های متولی از جمله فرمانداری، شهرداری، کمیته امداد و سازمان‌های مردم نهاد برای ساماندهی این بنای تاریخی و ساکنان آن باید وارد عمل شوند.

خورشیدی، تاکید کرد: یکی از موضوعات مهم در مورد بنای تاریخی ملک، ساماندهی وضعیت ساکنان آن است که در شرایط نامساعد زندگی و از انشعابات آب و برق به صورت غیر مجاز استفاده می‌کنند که برای محیط پیرامونی عمارت مناسب نیست.

وی، از تهیه طرح مرمت و احیاء عمارت تاریخی ملک بوشهر خبرداد و تصریح کرد: طرح مرمت و احیاء عمارت تاریخی ملک بوشهر تهیه و تا سه ماه آینده به فرمانداری بوشهر ارسال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر  تاکید کرد: طرح تدوین شده باید بر اساس برنامه زمان‌بندی اجرایی و  اقدامات و گزارش‌های ذیربط به این معاونت ارسال شود.

انتهای پیام/