نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,085 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,634 نفر
بازدید این ماه 197,979 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,446 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19954 تاریخ انتشار: 1397/4/10
استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طرح‌های علمی آبزی‌پروری و کشاورزی با همکاری سازمان یونیدو در استان اجراء می‌شود که اعتبارات مورد نیاز استانی آن تخصیص می‌یابد.
طرح‌های علمی آبزی‌پروری و کشاورزی با همکاری سازمان یونیدو در استان اجراء می‌شود

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
استاندار بوشهر گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طرح‌های علمی آبزی‌پروری و کشاورزی با همکاری سازمان یونیدو در استان اجراء می‌شود که اعتبارات مورد نیاز استانی آن تخصیص می‌یابد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر،عبدالکریم گراوند در نشست بررسی ظرفیت‌های علمی و توسعه زیرساخت‌های شهر هوشمند بوشهر با بیان اینکه منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر یک ظرفیت مهمی برای توسعه و پیشرفت  استان محسوب می‌شود اظهار داشت: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه‌های مختلف، شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز آموزش عالی، پژوهشی باید از این قابلیت‌ها برای توسعه استان بهره ببرد.

وی، با اشاره به تدوین و اجرای دو طرح کشاورزی و آبزی‌پروری در استان بوشهر خاطر نشان کرد:  برای اجرای طرح مطالعاتی و علمی کشاورزی و آبزی‌پروری اعتبارات لازم با همکاری سازمان بین‌المللی یونیدو مصوب شده که  سهم اعتبارات استانی تخصیص می‌یابد.

استاندار بوشهر از تکمیل  اقتصادی زنجیره نخیلات و خرما در استان خبرداد و بیان کرد:طرح مطالعات علمی تکمیل زنجیره نخیلات در استان بوشهر با مشارکت تیم وزارت جهاد کشاورزی تحول مهمی در این عرصه ایجاد می‌کند.

گراوند اجرای شهر هوشمند بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: با توجه به تدوین اجراء شدن شهر هوشمند بوشهراعتبارات لازم امسال تخصیص می‌یابد.

وی، با تاکید بر تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای طرح مطالعات علمی در دو حوزه کشاورزی و آبزی‌پروری گفت: با همکاری سازمان یویندو  بر اساس ظرفیت‌های استان طرح‌هایی در دو حوزه شیلات و کشاورزی  اجراء می‌شود که دانشگاه خلیج فارس  نقش مهمی در  این پروژه علمی دارد.

استاندار بوشهر با تاکید بر تقویت پیوند همکاری شرکت‌های دانش بنیان، پارک علم و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تصریح کرد: سازمان یونیدو در اجرای طرح مطالعات علمی طرح‌های مختلف کشاورزی و شیلاتی همکاری می‌کند که باید از این فرصت برای توسعه زیرساخت‌های اقتصادی و تولیدی استان استفاده کرد.

گراوند با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های پژوهشی و علمی  در استان بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طرح‌های علمی آبزی‌پروری و کشاورزی با همکاری سازمان یونیدو در استان اجراء می‌شود که اعتبارات مورد نیاز استانی آن تخصیص می‌یابد.

انتهای پیام/

j570624_Jalaseh-Heyat-Ejraee-Manteqeh-Vijeh-Elm-Va-Fanavari-1397-4-9-1.jpg

a6541_Jalaseh-Heyat-Ejraee-Manteqeh-Vijeh-Elm-Va-Fanavari-1397-4-9-2.jpg

q275726_Jalaseh-Heyat-Ejraee-Manteqeh-Vijeh-Elm-Va-Fanavari-1397-4-9-3.jpg

n734192_Jalaseh-Heyat-Ejraee-Manteqeh-Vijeh-Elm-Va-Fanavari-1397-4-9-4.jpg

v897054_Jalaseh-Heyat-Ejraee-Manteqeh-Vijeh-Elm-Va-Fanavari-1397-4-9-6.jpg