نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 3 نفر
بازدید امروز 897 بار
بازدید دیروز 5,101 بار
بازدید کننده دیروز 779 نفر
بازدید کننده این ماه 55,768 نفر
بازدید این ماه 165,420 بار
بازدید کننده ماه قبل 51,104 نفر
بازدید ماه قبل 134,052 بار
بازدید کل 5,209,400 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19964 تاریخ انتشار: 1397/4/13
استاندار بوشهر گفت: توزیع اعتبارات با دقت صورت گیرد و فرمانداران در توزیع اعتبارات، اولویت را به طرح های نیمه تمام دهند.
فرمانداران در توزیع اعتبارات، اولویت را به طرح های نیمه تمام دهند(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر گفت: توزیع اعتبارات با دقت صورت گیرد و فرمانداران در توزیع اعتبارات، اولویت را به طرح های نیمه تمام دهند.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند  در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر با رویکرد توسعه شهرستان جم اظهار داشت: حمله آمریکا به هواپیمای مسافر بری سند دیگری از مظلومیت ملت و نظام اسلامی بود و کار آمریکا خلاف ادعای آنان مبنی بر دفاع از حقوق بشر است.

وی بیان کرد: ۴٠ سال است کشور با مشکلات عدیده ای رو به رو بوده و جنگ و تحریم را پشت سر گذاشته الان تمام هم و غم دشمنان اکنون ایجاد نارضایتی در بین مردم است.  

استاندار بوشهر بیان داشت: وظیفه ماست که مشکلات را دنبال کرده و پیگیری کنیم و از همه انتظار داریم که مراقب باشیم دشمن موجب اختلاف و تفرقه نشور همه ما در کشتی انقلاب نشستیم و باید مشکلات به نحوی بیان نشود که بازیچه ای به دست دشمنان بدهیم. 

گراوند افزود: دشمنان قسم خورده خارج کشور نشسته امد و می‌خواهند زمینه ای ایجاد کنند که بین مردم و نظام فاصله بیاندازند و نظام را ناکارآمد جلوه دهند.

وی بیان کرد: ملت امروز پشت سر رهبری، عزت استقلال ، آزادی و جمهوری خود را با هیچ چیز عوض نمیکنند و وقتی عزت را انتخاب کردیم موانعی پیش پای این ملت گذاشته می‌شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه استقلال ملت ایران موجب شده دشمنان هجمه های زیادی علیه کشور داشته باشند اظهار داشت:استقلال عزت خواهی و با عزت زندگی کردن هزینه دارد.

گراوند با قدردانی از همراهی نماینده مردم در مجلس و مسئولان شهرستان جم گفت: ایران شرایط سختی را پشت سر گذاشته و اکنون باید آماده باشیم تا در مقابل ترفند جدید دشمنان، فضای آرام بخشی را در جامعه ایجاد کنیم.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان جم افزود: توزیع اعتبارات با دقت صورت گیرد و فرمانداران در توزیع اعتبارات، اولویت را به طرح های نیمه تمام بدهید.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: نباید اجرای پروژه ها طولانی شود لذا تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار گیرد.

گراوند بیان داشت: در مورد جاده جم به فیروزآباد پیگیری های زیادی شده و فرایند آن در حال طی شدن است و در مورد آب، احداث سد باغان و ساخت آب شیرین کن در دستور کار است. خط انتقال آب سیراف در حال انجام است و نمی‌توان در این مورد فعلا قولی داد.