نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,084 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,633 نفر
بازدید این ماه 197,978 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,445 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19683 تاریخ انتشار: 1397/1/18
عبدالله نادری در نشست با شهرداران شهرستان دشتی از تلاش های شهرداران بابت اقدامات مطلوب در ایام نوروز تقدیر کرد و اظهار داشت: به حمدالله با تلاش های ارزنده شهرداران استقبال خوبی از مسافرین نوروزی صورت گرفت و مبلمان شهرها به خوبی تغییر کرد.
فضای شهرستان دشتی برای جذب سرمایه گذار تغییر کند

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
عبدالله نادری در نشست با شهرداران شهرستان دشتی از تلاش های شهرداران بابت اقدامات مطلوب در ایام نوروز تقدیر کرد و اظهار داشت: به حمدالله با تلاش های ارزنده شهرداران استقبال خوبی از مسافرین نوروزی صورت گرفت و مبلمان شهرها به خوبی تغییر کرد.
وی افزود: از روز گذشته بازدید از روستاها و شهرها با حضور مدیران شهرستان و به منظور بررسی مسائل و مشکلات آنها آغاز شد ضمن بررسی مسائل و مشکلات مردم از نزدیک روند اجرایی پروژه ها بازدید و در جریان آن قرار بگیریم.
نادری با تاکید بر اینکه اعتبارات عمرانی سال جاری بر اساس نیازهای واقعی توزیع می شود، ادامه داد: در سال جاری تلاش داریم توزیع اعتبارات عمرانی بر اساس نیازهای واقعی صورت بگیرد.
وی همچنین بر ضرورت انسجام بیشتر در سطح شهرستان تاکید کرد، اضافه کرد: شهرداران برای درآمد پایدار و و جذب سرمایه گذار در سطح شهرها اهتمام ویژه داشته باشند.
فرماندار دشتی تصریح کرد: شهرداران باید برای سرمایه گذاری در شهرها برنامه داشته باشند تا زمینه فضای کسب و کار و اشتغال برای جوانان فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه بخش های خصوصی شهرها فعال شود، گفت: باید فضایی در شهرها ایجاد شود که سرمایه گذار تشویق به سرمایه گذاری در سطح شهرستان شود.
نادری بیان کرد: شهرداران باید اعتبارات ارزش افزوده را در جهت سرمایه گذاری و ایجاد شغل در شهرها هزینه کنند .
وی افزود: نباید به کارهایی که انجام داده ایم بسنده کنیم بلکه باید این تلاش ها را افزایش و مضاعف کنیم تا شاهد افزایش میزان رضایت مندی مردم باشیم.
نادری با بیان اینکه تا نقطه مطلوب در زیبا سازی شهرها فاصله زیادی داریم، اظهار کرد: شهرداران با امکانات موجود جمع آوری نخاله ها را در دستور کار قرار بدهند.
وی همچنین از شهرداران خواست در پرسش مهر و برگزاری بزرگداشت مقام معلم با آموزش و پرورش همکاری لازم داشته باشند.