نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 2,227 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,781 نفر
بازدید این ماه 252,245 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,280 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19973 تاریخ انتشار: 1397/4/16
استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه طرح‌های مهارت‌آموزی گفت: راه حل اشتغال جزء با مهارت آموزی و تقویت مهارت راه دیگری ندارد.
مهارت آموزی تنها راه اشتغال‌زایی است

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه طرح‌های مهارت‌آموزی گفت:  راه حل اشتغال جزء با مهارت آموزی و تقویت مهارت راه دیگری ندارد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر،  عبدالکریم گراوند در نشست با مسئولان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و استان بوشهربا بیان اینکه تربیت نیروی انسانی نقش مهمی در حل بسیاری از مشکلات جامعه از جمله بیکاری دارد اظهار داشت: مهارت آموزی و تربیت نیروی انسانی می‌تواند در حل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی  به خصوص حل معضل بیکاری اثر بخش باشد.

وی، راه حل اشتغال را مهارت‌آموزی دانست و تاکید کرد: مهارت‌آموزی ضمن اینکه سبب ایجاد اشتغال می‌شود زمینه توسعه و پیشرفت جامعه را فراهم می‌کند.

استاندار بوشهر تصریح کرد: راه حل اشتغال جزء با مهارت آموزی و تقویت مهارت راه دیگری ندارد.

گراوند ظرفیت ایجاد اشتغال در نظام اداری را محدود دانست و خاطر نشان کرد: با توجه به محدود بودن ظرفیت اشتغال در نظام اداری باید اشتغال به سمت مهارت آموزی و توسعه  فعالیت بخش خصوصی فرهنگ سازی شود.

وی، با تاکید بر نقش بانک‌ها به توسعه اشتغال‌‌زایی افزود: بانک‌ها باید نقش خود را در اشتغال‌زایی و اجرای طرح‌های تدوین شده بیشتر محقق کنند.

استاندار بوشهر تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی بانک‌ها را مورد تاکید قرار داد و افزود:  اشتغال پایدار با پرداخت تسهیلات بانکی ارزان قیمت در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد که بانک‌ها باید در این عرصه تلاش مضاعف کنند.

گراوند، توسعه کشت گلخانه‌ای را یکی از برنامه‌های اجرایی استان دانست و خاطر نشان کرد: طرح‌های کشت گلخانه‌ای برای دریافت تسهیلات، به بانک‌ها معرفی شده که باید در پرداخت تسهیلات به این طرح‌ها که در راستای توسعه  برنامه کشاورزی است تسریع شود.

وی، شتاب در توسعه مسیر رشد و بالندگی جامعه را مورد تاکید قرار داد و گفت:  امید می‌رود با معرفی مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه‌ای استان  در راستای رشد و بالندگی استان با ارائه ایده‌های نو و کارآفرینی شتاب داده شود.

استاندار بوشهر با قدردانی از خدمات عبدالرسول کازرونی«مدیرکل قبلی آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر» برای دوراهکی مدیرکل جدید این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/