نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,116 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,655 نفر
بازدید این ماه 198,010 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,477 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19963 تاریخ انتشار: 1397/4/12
استاندار بوشهر گفت: در شرایط کنونی با وجود ترفندهای دشمنان، مهمترین ایزار برای ناامید کردن دشمنان، اتحاد، انسجام و برادری است.
مهمترین ابزار برای ناامید کردن دشمنان، اتحاد است(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر گفت: در شرايط كنوني با وجود ترفندهاي دشمنان، مهمترين ايزار براي نااميد كردن دشمنان، اتحاد، انسجام و برادري است.

به گزارش روابط عمومي استانداري بوشهر،  عبدالكريم گراوند در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با رويكرد توسعه شهرستان كنگان با اشاره به سالروز انهدام هواپيماي مسافربري ايران توسط ناو جنگي آمريكا در خليج فارس اظهار داشت: آمريكا مدعي حقوق بشر است اما رفتاري كه مي كند عليه حقوق بشر است.

وي با اشاره به آمار ١١ درصدي بيكاري استان بوشهر تصريح كرذ: تكميل پروژه هاي نيمه تمام با توزيع مناسب اعتبارات بايد در اولويت كاري فرمانداران باشد.

استاندار بوشهر با بيان اينكه جهت گيرب تخصيص اعتبارات استاني به سمت تكميل پروژه هاي نيمه تمام است، اضافه كرد: در شهرستان كنگان بايد از ظرفيت هاي موجود كشاورزي، دريا و صيادي و گردشگري دريايي به درستي استفاده شود.

گراوند در بخش ديگري از سخنان خود به هجمه هاي اخير دشمنان به ايران اشاره كرد و گفت: امروز بيش از هر زمان ديگري نيازمند وحدت، اميدآفريني ، انسجام و برادري داريم و تنها ايزاري كه دشمنان را مايوس ميكند اين است كه مسير انقلاب را با وحدت، اتحاد و برادري ادامه دهيم.

وي با بيان اينكه تنها سلاح ما در برابر دشمن، اتحاد و برادري است، بيان كرد: دشمنان در تلاش هستند تا از كمترين مشكل، بيشترين بحران را براي كشور ايجاد كنند.

استاندار بوشهر با بيان اينكه استفاده درست و صحيح از منابع يك امر واجب و مهم است، تصريح كرد: بهترين راه حل براي حل مشكلات در حوزه هاي مختلف، توجه به منابع داخلي است.

گراوند افزود:  گره گشايي از مشكلات مردم، تكريم ارباب و رجوع بايد در دستور كار مديران باشد.

وي تاكيد كرد: تحرك، جسارت و حل مشكلات مردم و سرعت عمل بايد در دستور كار دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد.

استاندار بوشهر با بيان اينكه امروز ايجاد شغل عبادت است، افزود: ائمه جمعه و اصحاب رسانه از تريبون هاي مختلف موضوع رعايت مصرف آب و برق را به مردم يادآوري كنند.

انتهاي پيام/