نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 2,220 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,777 نفر
بازدید این ماه 252,238 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,273 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20727 تاریخ انتشار: 1397/12/16
استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل واحدهای نیمه تمام تولیدی و اقتصادی استان گفت: باید موانع پیش‌روی تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران در بخش‌های اقتصادی و تولیدی برداشته شود.
موانع پیش‌روی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برداشته شود(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل واحدهای نیمه تمام تولیدی و اقتصادی استان گفت: باید موانع پیش‌روی تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران در بخش‌های اقتصادی و تولیدی برداشته شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تاکید بر حمایت  برای تسریع در تکمیل پروژه‌های تولیدی و اقتصادی نیمه تمام و راکد اظهار داشت: با تامین  تسهیلات بانکی از محل اعتبارات اشتغال‌زایی روستایی پروژه‌های نیمه تمام تولیدی و اقتصادی در نقاط مختلف استان تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.

وی با تاکید بر نقش مهم بانک‌ها در حل مشکلات واحدهای نیمه تمام و غیرفعال افزود: بانک‌ها باید نقش خود را در حل مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی بیشتر فعال کنند تا زمینه حل مشکلات واحدهای نیمه تمام و راکد و ایجاد اشتغال در جامعه فراهم شود.

استاندار بوشهر با قدردانی از شیلات در تدوین طرح پرورش آبزیان دور از ساحل تاکید کرد: با توجه به اینکه در کنار سواحل استان بوشهر  اراضی برای اجرای طرح‌های آبزی‌پروری وجود ندارد اجرای طرح پرورش آبزیان دور از ساحل می‌تواند در عرصه تولید آبزیان نقش آفرینی کند.

گراوند با تاکید بر حمایت از طرح یاد شده گفت: اجرای طرح پرورش آبزیان دور از ساحل به صورت متراکم و ایجاد زیرسازی آن با همکاری بخش خصوصی باید انجام شود.

وی، از سفر رئیس جمهور به استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: سفر رئیس جمهور به استان خیرات و برکات فراوانی دارد که در این راستا با برنامه‌ریزی انجام شده سفر هیئت دولت به بوشهر قبل از پایان سال انجام می‌شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: در این سفر ضمن بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای لازم برای حل آنها، طرح‌ها و پروژه‌های مهمی که در توسعه استان و کشور نقش مهمی دارد افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/