نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 2,213 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,770 نفر
بازدید این ماه 252,231 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,266 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20748 تاریخ انتشار: 1397/12/20
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده است که یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مربوط به دولت تدبیر و امید است.
پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود/ ۱.۷ میلیون واحد تحویل شد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده است که یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مربوط به دولت تدبیر و امید است.

 
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد اصغری مهرآبادی در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: استاندار بوشهر پای کار است و انتظار داریم با تلاش استاندار و همکاری دیگران شاهد تکمیل مسکن مهر باشیم.
 
وی اضافه کرد: در استان بوشهر مشکل خاصی در زمینه تکمیل مسکن مهر وجود ندارد و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از واحدهای مسکن مهر استان بوشهر باشیم.
 
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر خاطرنشان کرد: از یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده، یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل مردم شده است که تقریباً سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل شده است.
 
وی با اشاره به اینکه کار بزرگی در عرصه مسکن مهر انجام شده است، تصریح کرد: در پایان سال ۹۸ پروژه‌های مسکن مهر جمع می‌شود، تورم و تحریم هم از مشکلات پیش رو است ولی در مجموع پروژه را جمع و تکمیل می‌کنیم.
 
مهرآبادی افزود: در سه استان جشن تکمیل مسکن مهر انجام شده است و چند استان نیز تا هفته دولت سال آینده تکمیل می‌شود که استان بوشهر نیز یکی از این استان‌ها خواهد بود.
 
وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل واحدهای مسکن مهر تلاش می‌شود زمین در رهن بانک‌های عامل قرار داده شود تا شاهد ارائه تسهیلات برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در سریع‌ترین زمان باشیم.
 
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: امیدواریم در نیمه اول سال آینده جشن تکمیل پروژه‌های مسکن مهر استان بوشهر برگزار شود.
 
انتهای پیام/