نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 4,151 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,677 نفر
بازدید این ماه 198,045 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,512 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19919 تاریخ انتشار: 1397/3/22
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: پروژه مسکن مهر به عنوان یکی از طرح‌های مهم و اولویت دار در استان با جدیت پیگیری می‌شود.
پروژه مسکن مهر در استان با جدیت پیگیری می‌شود(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
1/10 (تعداد آرا 1 نفر )


معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: پروژه مسکن مهر به عنوان یکی از طرح‌های مهم و اولویت دار در استان با جدیت پیگیری می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، مهرداد ستوده در نشست شورای تامین مسکن استان بوشهر با تاکید بر تسهیل امور مربوط به تکمیل طرح‌های مسکن مهر در استان بوشهر اظهار داشت:  بانک‌های عامل و سایر دستگاه‌های اجرایی مرتبط با مسکن مهر، نهایت همکاری و مساعدت برای تسهیل امور مربوط به این طرح به هدف رفع مشکلات مردم در بخش مسکن انجام دهند.
وی یادآور شد: از آنجا که یکی از طرح‌های مهم استان تکمیل پروژه مسکن مهر است تمام دستگاه های اجرایی مرتبط با این پروژه، نهایت همکاری را با اداره کل راه و شهرسازی داشته باشند.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه پروژه مسکن مهر در استان با جدیت پیگیری می شود، اضافه کرد: دولت برای نوسازی بافت های فرسوده شهری تسهیلات خوبی در نظر گرفته لذا باید از این ظرفیت نهایت بهره را ببریم.
وی با بیان اینکه اولویت توزیع اعتبارات عمرانی برای پروژه‌های بزرگ و اولویت دار است، اظهار داشت:  انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی استن همکاری لازم برای تکمیل طرح‌های مهم و اولویتدار در سطح استان را داشته باشند.
ستوده گفت: برنامه عمده ما در سال جاری این است که به صورت برنامه محور حرکت کنیم و هر دستگاهی که برنامه نداشته باشد محکوم به شکست است.
معاون استاندار بوشهر یادآور شد: انتظار داریم اعتبارات ارزش افزوده که به دهیاری و شهرداری‌ها اختصاص یافته با مدیریت بهتری هزینه شود تا شاهد اتفاقات جدیدی در سطح شهرها و روستاها باشیم.
وی تاکید کرد: فرمانداران مسئول توزیع اعتبارات هستند چرا که هر فرماندار اطلاعات کاملی اولویت پروژه های شهرستان را دارد لذا مدیران اجرایی نهایت همکاری را هم با فرمانداران داشته باشند.
انتهای پیام/