نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 4,043 بار
بازدید دیروز 6,997 بار
بازدید کننده دیروز 1,148 نفر
بازدید کننده این ماه 57,605 نفر
بازدید این ماه 197,937 بار
بازدید کننده ماه قبل 53,201 نفر
بازدید ماه قبل 226,147 بار
بازدید کل 5,657,404 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  19952 تاریخ انتشار: 1397/4/9
معاون استاندار بوشهر با اشاره به تصویب منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر گفت: پروژه‌های این منطقه ویژه در دو حوزه شیلات و کشاورزی با همکاری شورای عالی مناطق علم و فناوری اجراء می‌شود.
پروژه‌های منطقه ویژه علم و فناوری استان در ۲ حوزه شیلات و کشاورزی اجرا می‌شود(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


معاون استاندار بوشهر با اشاره به تصویب منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر گفت: پروژه‌های این منطقه ویژه در دو حوزه شیلات و کشاورزی با همکاری شورای عالی مناطق علم و فناوری اجراء می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در جلسه نظام نوآوری منطقه‌ای و تطابق آن با حوزه مزیتی استان بوشهر به ویژگی‌های این استان در حوزه علم و فناوری پرداخت و اظهار داشت: استان بوشهر در چند سال اخیر در عرصه علم و فناوری اقدامات خوبی انجام داده و این روند همچنان ادامه دارد.

وی از صدور مجوز فعالیت 5 منطقه ویژه علم و فناوری در کشور خبرداد و تصریح کرد: فعالیت منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر در کنار 4 استان خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، یزد و اصفهان آغاز شده که این نشان از جایگاه این استان در عرصه علم و فناوری است.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت استان بوشهر در عرصه‌های صنعتی و نیروگاهی بیان کرد: با توجه به میزبانی استان بوشهر از تاسیسات مهم صنعتی و نیروگاهی  یکی از مطالبات جدی استان ایجاد منطقه ویژه علم و فناوری است که مجوز آن صادر شده است.

زرین‌فر از اجرای پروژه‌های منطقه ویژه علم و فناوری استان در دو حوزه شیلات و کشاورزی خبرداد و خاطر نشان کرد: برای توسعه منطقه ویژه علم و فناوری استان بوشهر، پروژه‌هایی در دو حوزه شیلات و کشاورزی مد نظر قرار گرفته که این پروژه با همکاری شورای عالی مناطق علم و فناوری اجرایی می‌شود.

وی افزود: هدف از طرح توسعه مرکز علم و فناوری استان بوشهر توانمندسازی استان در حوزه‌های مختلف به ویژه شیلات و نخیلات است.

معاون استاندار بوشهر از مشارکت سازمان یونیدو«سازمان توسعه صنعتی ملل متحد» برای اجرای طرح‌های تدوین شده در منطقه ویژه علم و فناوری خبرداد و افزود:در اجرای پروژه‌های تدوین شده در منطقه ویژه علم و فناوری بوشهر سازمان توسعه صنعتی ملل متحد«یونیدو» مشاوره و آموزش‌های مورد نیاز را ارائه می‌کند.

انتهای پیام/