نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 4 نفر
بازدید امروز 2,271 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,812 نفر
بازدید این ماه 252,289 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,324 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20726 تاریخ انتشار: 1397/12/16
استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: این کنگره سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.
کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر سال آینده برگزار می‌شود(تصاویر)

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


استاندار بوشهر با تاکید بر برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: این کنگره سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست هماهنگی ستاد کاروان اردوی راهیان نور استان بوشهر با تاکید بر حمایت از برگزاری اردوهای کاروان راهیان نور اظهار داشت: اردوی راهیان نور که به عنوان یک جریان فرهنگی ارزشمند مورد توجه است  نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار شهادت و نهادینه کردن فرهنگ ایثارگری دارد.

ویبا تاکید به سازمان برنامه و بودجه استان در مورد تامین منابع مالی اردوهای راهیان نور افزود: برای تامین منابع هزینه‌های مالی اردوهای راهیان نور همکاری دستگاه‌ها و  مراکز اقتصادی و صنعتی ضروری است.

استاندار بوشهر با اشاره به همکاری در برگزار شدن اردوی راهیان نور تصریح کرد: برای اعزام زائران به اردوهای راهیان نور از استان بوشهر حمایت‌های ویژه  مورد توجه است و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

گراوند با بیان اینکه سپاه پاسداران افتخار و سبب اقتدار ایران اسلامی است خاطرنشان کرد: حمایت از سپاه پاسداران و برنامه‌های آنان  مورد تاکید است و کمک‌های لازم در راستای تحقق برنامه تدوینی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ساخت اردوگاه سپاه استان بوشهر در مرز شلمچه خوزستان تصریح کرد: برای ایجاداردوگاه یاد شده در مرز شلمچه خوزستان زمین آن تحویل شده که برای ساخت این اردوگاه اعتبارات مورد نیاز تامین  می‌شود.

استاندار بوشهر با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور از بوشهر بیان کرد: همه ساله در آستانه عید نوروز، اعزام به اردوی راهیان نور آغاز می‌شود که با توجه به آب و هوای مطلوب استان بوشهر، پیش بینی می‌شود اعزام به اردوی راهیان نور دریایی خارگ امسال افزایش داشته باشد.

گراوند از برگزاری کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر خبر داد و افزود:  این کنگره سال آینده با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر این نکته که  برگزاری کنگره  سرداران و 2000 شهید استان بوشهر نباید تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار بگیرد گفت: کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باید در زمان و موقعیت ویژه‌ای برگزار شود که تحت‌الشعاع دیگر برنامه‌ها قرار نگیرد.

انتهای پیام/