نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 6 نفر
بازدید امروز 2,239 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,790 نفر
بازدید این ماه 252,257 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,292 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20752 تاریخ انتشار: 1397/12/21
با حضور استاندار بوشهر در افتتاح ۲ نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلواتی با مشارکت ۲۴ میلیارد ریالی بخش خصوصی ۲۰۰ کیلو وات پنل نیروگاه خورشیدی در دشتی وارد مدار تولید شد.
۲۰۰ کیلو وات پنل نیروگاه خورشیدی در شهرستان دشتی وارد مدار تولید شد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


با حضور استاندار بوشهر در افتتاح ۲ نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلواتی با مشارکت ۲۴ میلیارد ریالی بخش خصوصی ۲۰۰ کیلو وات پنل نیروگاه خورشیدی در دشتی وارد مدار تولید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در مراسم افتتاح 2 نیروگاه برق خورشیدی در شهرک صنعتی خورموج با بیان اینکه استفاده از انرژی‌های نو و پاک باید نهادینه شود اظهار داشت: از سرمایه گذاری برای تولید برق خورشیدی در استان حمایت می‌کنیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر تسهیل در امر سرمایه‌‌گذاری افزود: دستگاه های مرتبط در فرایند سرمایه گذاری باید شرایط را تسهیل و تسریع کنند.

گراوند بر شناسایی عرصه‌های مناسب برای تاسیس و احداث نیروگاه های خورشیدی تاکید کرد و گفت: استان بوشهر ظرفیت خوبی در توسعه طرح‌های نیروگاه خورشیدی با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی دارد.

وی، با بیان اینکه این نیروگاه‌ها در اقتصاد پایدار نقش مهمی دارد تصریح کرد: از سرمایه‌گذاران در عرصه تولید برق نیروگاه خورشیدی حمایه ویژه می‌شود که خرید تضمینی تولیدات آنان مورد توجه قرار دارد.

استاندار بوشهر با تاکید بر شناسایی ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی در شهرها و روستاهای استان بوشهر بیان کرد: سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های نیروگاه خورشیدی ضمن اثراث اجتماعی و مردمی در حوزه معیشت خانوارها به ویژه مددجویان دستگاه‌های حمایتی نقش اثر بخشی ایفا می‌کند.

گراوند با تشکر از شرکت توزیع نیروی برق و سرمایه گذار ایجاد نیروگاه خورشیدی خورموج خاطر نشان کرد: این سرمایه گذاری موفق سبب رونق و انگیزه آفرینی برای سایر سرمایه گذاران می‌شود.

در این مراسم دو واحد نیروگاه برق خورشیدی در شهرستان دشتی،با ظرفیت تولید 200 کیلو وات برق خورشیدی در شهرک صنعتی خورموج شهرستان دشتی افتتاح شد.

این دو واحد نیروگاه برق خورشیدی با سرمایه گذاری 2 میلیارد و 400 میلیون تومان بخش خصوصی احداث شده است.

انتهای پیام/