نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
رونق تولید
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 5 نفر
بازدید امروز 2,232 بار
بازدید دیروز 8,317 بار
بازدید کننده دیروز 2,940 نفر
بازدید کننده این ماه 53,783 نفر
بازدید این ماه 252,250 بار
بازدید کننده ماه قبل 47,654 نفر
بازدید ماه قبل 174,684 بار
بازدید کل 6,361,285 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20737 تاریخ انتشار: 1397/12/18
با صدور احکامی از سوی استاندار بوشهر، مدیرکل اموراداری و مالی استانداری و سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر منصوب شدند.
2 انتصاب جدید در استانداری بوشهر

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )


با صدور احکامی از سوی استاندار بوشهر، مدیرکل اموراداری و مالی استانداری و سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری بوشهر منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، با صدور احکام جداگانه‌ای، از سوی استاندار بوشهر رسول رستمی به عنوان سرپرست جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری و  مصیب محمدعلی‌پور به عنوان مدیرکل امور اداری و مالی استانداری بوشهر منصوب شدند.
 
در حکم عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر خطاب به رسول رستمی سرپرست جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آمده است: توفیقات روز افزون شما را در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تحقق ارمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌نمایم.

همچنین استاندار بوشهر در حکم محمدعلی‌پور مدیرکل امور اداری و مالی استانداری بوشهر آورده است:

 انتظار است با پشتوانه دانش و تجارب ارزشمند بکارگیری مناسب و بهینه منابع انسانی و مالی و بکارگیری همه توان و ظرفیت‌ها در جهت تقویت جایگاه سازمانی استانداری و توجه ویژه به رفاه و رسیدگی به امور پرسنل و همچنین نظارت دقیق بر امور اداری و مالی و پشتیبانی کوشا و پیروز باشید.

استاندار بوشهر در این حکم آورده است: توفیقات روز افزون شما را در جهت پیروی از منویات مقام معظم رهبری و تحقق ارمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید از باریتعالی مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/