نسخه آزمایشی
پیگیری فرمهای تکمیل شده
حمایت از کالای ایرانی
آمار سایت
تعداد افراد آنلاین 3 نفر
بازدید امروز 986 بار
بازدید دیروز 8,663 بار
بازدید کننده دیروز 2,420 نفر
بازدید کننده این ماه 59,589 نفر
بازدید این ماه 253,972 بار
بازدید کننده ماه قبل 57,706 نفر
بازدید ماه قبل 207,773 بار
بازدید کل 5,931,609 نفر
نظرسنجی سایت
 • ارزیابی شما از وضعیت شبکه ارتباطی کشور چیست؟
  • بسیار عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیفوضعیت آب و هوا
 • وضعیت :
 • میزان رطوبت :
 • درجه دما:
کد خبر :  20710 تاریخ انتشار: 1397/12/13
در جلسه‌ای که با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار، و جمعی از مسئولان در فرمانداری عسلویه برگزار شد، طی صورتجلسه‌ای مقرر شد دهکده گردشگری بوشهر به صورت قطعی به شهرداری بندر بوشهر واگذار شود.
دهکده گردشگری به شهرداری بندر بوشهر واگذار شد

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
در جلسه‌ای که با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی استاندار، و جمعی از مسئولان در فرمانداری عسلویه برگزار شد، طی صورتجلسه‌ای مقرر شد دهکده گردشگری بوشهر به صورت قطعی به شهرداری بندر بوشهر واگذار شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، در این نشست هلدینگ خلیج فارس( شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ) قبول و تعهد کرد، مجموعه کامل مستحدثات و تاسیسات ایجادی و احداثی در دهکده گردشگری بوشهر را با رضایت کامل و با اختیارات تام و بصورت قطعی و غیر قابل رجوع به شهرداری بندر بوشهر بصورت هبه و بدون دریافت هر گونه وجهی واگذار و تحویل دهد و از این پس نسبت به تمامی هزینه کرد خود در محل موضوف، بابت تمام اقدامات انجام شده هیچگونه ادعایی اعم از حقوقی و ....نخواهد داشت.
 در این نشست مقرر شد شهرداری بندر بوشهر پس از تحویل گرفتن موضوع صورتجلسه نسبت به تکمیل و تجهیز و بازسازی مجموعه دهکده اقدام لازم را معمول و شرکت صنایع پتروشیمی در این خصوص هیچگونه تعهدی ندارد.
 در این صورتجلسه همچنین مقرر شد، طرف تمام قراردادهای سرمایه‌گذاری که در مجموعه دهکده گردشگری بوشهر ساری و جاری است، شهرداری بوشهر است و هر گونه تصمیم در ارتباط با این گونه قراردادها اعم از تمدید، تجدید و فسخ و یا اقاله قراردادها با شهرداری است.
 همچنین بر اساس این صورتجلسه، شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در قبال بدهی آب و برق مجموعه گردشگری تعهدی ندارد.
 
انتهای پیام/

e59754_.jpg

a26828_.jpg
 
a3669_.jpg